AKTUALITY

Benefiční koncert – Trinity School Chamber Orchestra

10.7. 2024 od 18h Vás zveme na jedinečný 

Benefiční koncert – Trinity School Chamber Orchestra

 

Trinity School je renomovaná britská soukromá denní škola, nacházející se v jižním Londýně, která poskytuje výuku chlapcům ve věku 10-18 let. Škola si získala uznání díky vynikajícím akademickým výsledkům, rozsáhlému spektru mimoškolních aktivit a excelentnímu pedagogickému týmu. 

Svou celosvětovou pověst si Trinity School upevnila zejména v oblasti hudby. Hudební oddělení školy získalo širokou pozornost a uznání za profesionální práci, kterou poskytuje v rámci Trinity Music Department. Škola s hrdostí hostí nejen úspěšný chlapecký pěvecký sbor, ale také pět smyčcových orchestrů různých úrovní, dva symfonické orchestry a rozsáhlý hudební i komorní orchestr.

Tyto orchestry se věnují náročnému repertoáru a pravidelně vystupují na prestižních koncertních akcích nejen v Londýně, ale také na mezinárodní úrovni. Trinity School orchestry již absolvovaly úspěšná turné v Německu, Rakousku, Kanadě, Itálii a Rumunsku, což svědčí o jejich vynikajícím uměleckém standardu a mezinárodní prestiži.

 

Vstupné 190,-/290,-/390,- Kč  – celý výtěžek půjde na  restaurování mobiliáře kostela

vstupenky je možné koupit v předprodeji nebo na místě hodinu před koncertem  a nebo je možné si je rezervovat na telefonním čísle 721 962 219

Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na Vás.

 

Koncert pořádá – Spolek pro obnovu památek Konojed z.s. IČ  19808879

 

 

koncert se koná za podpory  

logo Ústecký kraj
ODBĚR NOVINEK

Nenechte si ujít žádné akce Zámku Konojedy

KONTAKT

Chcete se na něco zeptat nebo domluvit prohlídku?
Kontaktujte nás!